New In Store

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adip is cing elit, sed do eiusmod tempor

Categories :

Let’s connect

Search

NILS GROUP

NILS to marka łącząca pasjonatów sportu i to cel, który przyświeca nam każdego dnia.

Być częścią ludzi sportu i dzielić się radością, jaką przynosi nam aktywność fizyczna. Chcemy sprawić, by każdy bez wyjątku mógł spróbować nowych aktywności. To z nami można rozpocząć odkrywać swoje pasje. Nils Group to szeroka oferta produktowa w kilku kategoriach: skating, turystyka i rekreacja, sporty rakietowe, sporty drużynowe, sporty towarzyskie i sporty wodne.

Blisko 20 lat doświadczenia

Nils Group to blisko 20 lat doświadczenia na rynku. Produkty Nils po raz pierwszy pojawiły się na rynku w 2005 roku i od tego czasu stale rozwija się oferta asortymentowa – to efekt nie tylko doświadczenia, ale również stałej analizy potrzeb, rozwoju technologii i chęci bycia źródłem nowych możliwości
i inspiracji
.

Obecnie nasze produkty eksportowane są do 25 krajów na całym świecie.

Abisal sp. z o.o.

Właścicielem marek z grupy Nils jest firma Abisal sp. z o. o, która powstała w roku 1990 i od tego czasu stała się cenionym importerem sprzętu sportowego na całą Europę. Firma posiada nowoczesną przestrzeń magazynową o powierzchni 14 tysięcy metrów kwadratowych.

Spółka każdego roku zostaje wyróżniona w wielu prestiżowych rankingach, takich jak Gazele Biznesu czy nagrody Instytutu Europejskiego Biznesu: Gepardy Biznesu, Mocna Firma, Efektywna Firma, Firma Godna Zaufania, Wielki Modernizator.

Nils Group to radość z odkrywania
od najmłodszych lat!

NILS GROUP W LICZBACH

17

Lat
na rynku

 

25

Krajów,
do których
eksportujemy

14

tys. m2
Powierzchni
magazynowej

80

Pracowników

NASZE LINIE

Nils to rozrywka w każdej chwili i dla każdego! Nils to szeroki asortyment sprzętów dla sportów zespołowych, indywidualnych oraz gier towarzyskich. Rozrywka i dobra zabawa dla każdego!

Nils Extreme to sprzęt skatingowy, który sprawi frajdę każdemu niezależnie od wieku! Szeroka paleta asortymentowa oferuje nam możliwość rozpoczęcia przygody, jak i rozwijania i szlifowania swoich umiejętności skaterskich. Daj się ponieść ekstremalnej radości z jazdy z marką Nils Extreme,

Nils Camp to marka, która powstała z połączenia pasji do wypoczynku na świeżym powietrzu oraz miłości do turystyki. Nils Camp to produkty nie tylko do wypoczynku w domu, ale również idealne na camping, plażowanie czy wycieczki górskie.

Nils Aqua to radość z każdej chwili spędzonej nad wodą! Stworzona z miłości do sportu i aktywności fizycznej: prawdziwej i autentycznej jak woda. Odkryj podwodny świat z artykułami pływackimi Nils Aqua

Nils Fun to zabawa od małego! Zaprojektowane z troską o najmłodszych: dbamy o każdy szczegół, by zapewnić jak największe bezpieczeństwo. Wyróżniający się i kolorowy design to dodatkowa zachęta dla naszych pociech, by szaleć na całego i dobrze się bawić!

mapa_eksportu
X